BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 3992353
nr 399 2353
Ljusstakar
1 par, Gusum + bläckställ [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 mars 2006
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr